Czas się bać!

Alien vs. Predator 2: Primal Hunt trafił już do naszych sklepów.

Firma Play IT wypuściła na nasz rynek Alien vs. Predator 2: Primal Hunt - długo oczekiwany dodatek do jednej z lepszych gier akcji ostatnich lat. Gra, w oryginalnej wersji językowej, z plakatem oddającym przerażająca atmosferę gry kosztuje zaledwie 49 zł.

AvP2: Primal Hunt zawiera wszystkie łatki i dodatki, które ukazały się do AvP2. Fani gry będą mieli okazję sprawdzić się w nowych misjach, poznać nowe mapy i przetestować nowe rodzaje broni. Ponadto wraz z nową rasą PredAlien, która jest hybrydą Obcego i Predatora oferuje zupełnie nowy styl walki.

Akcja gry rozgrywa się 500 lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w AvP2. Jeden z predatorów znajduje starożytny artefakt kontrolujący obcych. Szczęście drapieżnika nie trwa jednak długo -próba przechwycenia artefaktu uruchamia pole statyczne, które więzi Predatora.

500 lat później, Dunya, najemnik korporacji, uwalnia drapieżnika i zabiera ze sobą artefakt. Predator rusza w pogoń za najemnikiem. Żaden z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, że podążający za najemnikiem predator umożliwia obcym wtargnięcie do bazy. Zaczyna się walka, której stawką jest przetrwanie jej bazy.