Czekacie na iPhone'a 6? Zobaczcie koncept iPhone'a 7

Studio SET Solution zaprezentowało kolejny interesujący koncept urządzenia Apple. Tym razem jest to smartfon marzeń, iPhone 7.

Wkrótce będziemy świadkami premiery smartfona iPhone 6, który, jak wszystko na to wskazuje, pojawi się na rynku w dwóch wersjach: z 4,7-calowym ekranem i 5,5-calowym ekranem. W oczekiwaniu na to wydarzenie znane z prezentacji różnych interesujących konceptów (np. wspomnianego iPhone'a 6, czy smartwatcha iWatch) studio SET Solution pokusiło się o przygotowanie swojej wizji kolejnej generacji iPhone'a. Oznaczyli go jako iPhone 7, lecz podkreślają, że jest to po prostu telefon ich marzeń.

Koncept iPhone'a 7 przedstawia smartfon, którego centralna część wykonana została z nowego rodzaju szkła odpornego na zarysowania i posiadającego antyodblaskową warstwę. 5-calowy OLED otoczony bardzo cieniutką ramką cechuje ogromna gęstość pikseli, natomiast nowa zaawansowana technologia pozwala na przełączanie go w tryb przezroczysty. Smukłe urządzenie (jego grubość to zaledwie 5,4 mm) korzysta z aparatu 20 MP (przysłona f1.8) wspomaganego aż trzema diodami LED i innowacyjnym optycznym zoomem. Co interesujące, to jedyny aparat. Jak więc wykonywać ukochane przez niektórych selfie? Po prostu obracając smartfon i korzystając z aparatu głównego.

Koncept iPhone'a 7:

Jak Wam się podoba?