Czekasz na Galaxy Note? Podpisz petycję i przyspiesz jego premierę!

Zagorzali fani serii Galaxy Note stworzyli petycję, dzięki której chcą nakłonić Samsunga do zaprezentowanie nowego modelu ich ukochanej serii.

S-Pen Galaxy Note 20 Ultra Źródło: pcworld.com

Po raz pierwszy od około dekady nie będzie nowego flagowca z serii Galaxy Note. Informacje napływające z każdej strony Internetu zdają się jasno komunikować, że fani Samsunga nie są zbyt zadowoleni z tej decyzji. Seria Galaxy Note posiada b owiem bardzo lojalny fanbase, który nie bardzo chce się przesiąść na inne urządzenie.

Samsung potwierdził, że w 2021 roku nie wprowadzi na rynek nowego modelu Galaxy Note. Nie podał jednak, że seria ta całkowicie zniknie z rynku. Firma zdecydowała się rozszerzyć funkcjonalność rysika S Pen na inne swoje smartfony, np. na tegoroczny model Galaxy Z Fold 3. Z tego względu, większość fanów serii podziela obawy, że Samsung poprzestanie na tym, ostatecznie porzucając pomysł stworzenia kolejnej odsłony Galaxy Note.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [20.09.2021]
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [20.09.2021]
  • Galaxy Note odchodzi na emeryturę! Kolejny model bez aktualizacji

Powstała jednak petycja, która ma za zadanie wezwać Samsunga do zaprezentowania nowego modelu Galaxy Note w pierwszej połowie 2022 roku. Można by pomyśleć, że premiera tego modelu kolidowałaby z planami firmy, które zakładają wypuszczenie nowej serii Galaxy S22. Dla niektórych może to zabrzmieć szalenie, ale co jeśli Samsung przesunie Galaxy S22 na drugą połowę roku, a zamiast niej zaprezentuje nam nowego Galaxy Note na początku przyszłego roku?

Wszystko jest zawsze możliwe, aczkolwiek nic nie dzieje się samoczynnie. Jeśli chcesz uczestniczyć w petycji do Samsunga, wejdź w ten link i złóż swój podpis.