Czekasz na Motorole Razr 3 i X30 Pro? No to pech, firma właśnie odwołała premierę

Już dziś mieliśmy zobaczyć najnowsze flagowce Motoroli - zarówno składany Razr 3, jak i fotograficznego mocarza X30 Pro. Jednak w ostatniej chwili Motorola zmieniła plany i odwołała wydarzenie!

Fot. Motorola

Już od kilku dni słyszeliśmy - zarówno z nieoficjalnych źródeł, jak i od samej Motoroli - o nadchodzącym 2 sierpnia wydarzeniu, na którym miały zostać zaprezentowane nowe smartfony producenta. Nie miały to być też byle jakie telefony, a najnowszy składany flagowiec Razr 3 oraz X30 Pro, pierwszy telefon z matrycą 200 MP. Niestety okazuje się, że wydarzenie zostało nagle odwołane na dosłownie kilka godzin przed premierą. Mogą za tym stać dość ponure powody.

W poście na Weibo CEO Motoroli oraz wydziału telefonów komórkowych Lenovo Chen Jin poinformował nagle, że wydarzenie musi zostać odwołane.

Zobacz również:

  • W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Motoroli RAZR 2023 i przyznam, że sam już nie wiem co mam o niej myśleć
  • Motorola RAZR 2022 debiutuje w Polsce! Czy pokona Galaxy Z Flipa 4?

Z przykrością informuję, że wydarzenie moto new product, które pierwotnie miało się odbyć dziś wieczorem o 7:30, zostało z jakiegoś powodu odwołane . Wciąż mamy szczerą nadzieję, że udostępnimy wszystkim nowe produkty moto i nadal będziemy moto, które lubią chińscy użytkownicy.

[tłumaczenie maszynowe]

Zaraz po tym poście do informacji dołączyła się oficjalna strona Motoroli w tym serwisie, która podziękowała fanom za zainteresowanie i przeprosiła za niespodziewane przesunięcie premiery.

Bardzo nam z tego powodu przykro i dziękujemy za entuzjastyczne wsparcie dla nowych produktów moto. Aby uzyskać informacje o nowych produktach, możesz nadal zwracać uwagę na oficjalną platformę informacyjną moto.

[tłumaczenie maszynowe]

Nie wiemy niestety, kiedy w takim razie na rynek wejdą nowe telefony Motoroli - będziemy aktualizować ten post, jeśli coś się zmieni.

Może się okazać, że odwołanie tego wydarzenia nie jest wcale związane z jakimiś niedostatkami technologicznymi produktów, a raczej sytuacją polityczną w Chinach. Wiele osób uważa, że bezpośrednią przyczyną tego opóźnienia jest nasilenie sporów między Tajwanem a Chinami, spowodowane przez nadchodzącą wizytę Nancy Pelosi na Tajwanie. Za takimi spekulacjami może też przemawiać brak oficjalnego powodu przełożenia eventu - samo w sobie jest to dość dziwne.

Aktualizacja: 02 sierpnia 2022 14:39