Czekasz na iPhone'a 6 z większym ekranem? Stałeś się obiektem drwin ze strony Samsunga

Samsung przygotował nową reklamę, w której porównuje niewielki wyświetlacz iPhone'a 5S z wyświetlaczem Galaxy S5.

Wydaje się, że Samsung ma się czego obawiać ze strony Apple iPhone'a 6, ponieważ nie przygotował w tym roku dla niego naprawdę godnego konkurenta. Galaxy S5 zdaniem wielu konsumentów nie spełnił bowiem pokładanych w nim nadziei. W zasadzie można o nim powiedzieć, że choć jest bardzo udanym urządzeniem, to jednak na tle konkurencyjnych flagowych modeli z Androidem niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Samsung stara się wykorzystać czas do premiery iPhone'a 6 i mocno promować Galaxy S5 żartując z użytkowników iPhone'a czekających na premierę jego kolejnej generacji. Kilka tygodni temu udostępnił reklamę, w której przekonuje, że jego flagowiec zapewnia dłuższy czas pracy na baterii od iPhone'a 5S:

Widzimy w niej także jak użytkownicy iPhone'a próbują się pocieszać nadzieją, że iPhone 6 będzie posiadał pojemniejszą baterię.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Apple Watch 7 vs Galaxy Watch 4: Co różni te smartwatche?

Wczoraj do Sieci trafiła kolejna reklama, która tym razem wyśmiewa niewielki ekran iPhone'a 5S. Trzymający go mężczyzna z zazdrością patrzy na konkurencyjny gadżet Samsunga w rękach kolegi. Głos lektora oznajmia w tym momencie, że to na co czeka od dwóch lat, jest już przecież od dawna dostępne właśnie w Galaxy S5:

Warto tutaj jednak podkreślić, że część z Was nie chce zwiększenia przekątnej ekranu iPhone'a. To wydaje się jednak przesądzone, co potwierdzają nie tylko przecieki na temat iPhone'a 6, ale także wewnętrzne badania Apple na temat oczekiwań większości konsumentów.