Czekasz na nowy zegarek? Apple Watch Series 6 dopiero w październiku

Najnowszy wpis na Twitterze sugeruje, że Apple Watch Series 6 również doczekał się opóźnionej premiery. Kiedy możemy spodziewać się nowego zegarka?

Raporty z sierpnia 2020 roku wskazywały, że Apple Watch Series 6 zostanie zaprezentowany we wrześniu zupełnie niezależnie od opóźnionych smartfonów z rodziny iPhone 12. Premiera miała odbyć się za pośrednictwem informacji prasowych, a obok Apple Watch Series 6 miał pojawić się iPad 8 generacji oraz iPad Air 4 (2020).

Zegarek Apple Watch Series 5
Źródło: macworld.com

Zegarek Apple Watch Series 5

Źródło: macworld.com

Najnowszy Tweet udostępniony przez @L0vetodream sugeruje, że zegarek Apple Watch Series 6 nie zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku.

Chociaż @L0vetodream nie wspomina nic o nowej dacie premiery to nietrudno się domyśleć, że Apple Watch Series 6, który jest akcesorium do iPhone zostanie zaprezentowany razem z iPhone 12. Ostatnie premiery zegarków miały miejsce podczas debiutu kolejnych generacji smartfonów od Apple.

Apple zamierza zorganizować Special Event w drugiej połowie października. Prawdopodobnie właśnie na tej imprezie zobaczymy nową generację zegarka Apple Watch.

Ostatnie plotki sugerują, że na rynku pojawią się dwa zegarki od Apple. Jeden z nich to Apple Watch Series 6. Obok niego zadebiutuje również tańszy model, który zastąpi sprzedawanego od 2017 Apple Watch Series 3. Nie będzie to jednak następca Apple Watch Series 4/5 tylko nowy, budżetowy model.

Sprawdź, ile kosztuje Apple Watch Series 5. Koniecznie zobacz najnowsze informacje o iPhone 12.

Źródło: ubergizmo.com