Czesław Mozil i Marcin Prokop przechodzą z Play do T-Mobile

Muzyk Czesław Mozil i prezenter Marcin Prokop zmienili barwy z fioletowych na różowe. Dwóch polskich celebrytów zakończyło współpracę z sieci Play i rozpoczęło promowanie usług T-Mobile. Powstał już nawet pierwszy spot reklamowy.

Sieci komórkowe w Polsce nie stronią od zatrudniania do swoich kampanii reklamowych licznych celebrytów. Okazuje się przy tym, że zmiana operatora w świecie showbiznesu jest już tak samo prosta, jak w przypadku zwykłych klientów. Udowodnili to znany muzyk Czesław Mozil tworzący zespół Czesław Śpiewa i prezenter Marcin Prokop z programu Dzień Dobry TVN. Zmienili oni barwy, zakończyli współpracę z Play i od teraz będą pojawiać się w materiałach marketingowych T-Mobile.

Zatrudnione przez T-Mobile gwiazdy tłumaczą zmianę sieci we wspólnym spocie reklamowym. Wynika z niego, że były redaktor naczelny tygodnika Przekrój Marcin Prokop i jeden z jurorów programu X-Factor Czesław Mozil uciekli z fioletowej sieci do różowej ze względu na stabilniejszy zasięg i lepsze standardy obsługi klienta. Jak na razie jednak Play ma się dobrze, bo w szeregach pozostały takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki i Kamil Bednarek, a ostatnio do zespołu dołączyła Anna Przybylska i Paweł Małaszyński.\

Zobacz również:

  • Najlepszy abonament - jaką ofertę i operatora wybrać?
  • Walentynkowe promocje operatorów - przeglądamy najlepsze oferty!

T-Mobile przy okazji tej kampanii nie omieszkało pochwalić się też ostatnimi badaniami jakości polskich sieci, w których różowy operator wygrywa z konkurencją. Pytanie tylko, jak klienci odbiorą taką zmianę barw Marcina Prokopa i Czesława Mozila i czy ich przejście do konkurencyjnej sieci nie zostanie źle odebrane przez konsumentów.

źródło: pieniadze.gazeta.pl