Czterolatka została gwiazdą Vogue'a dzięki Instagramowi

Dzięki Instagramowi oraz pasji do "papierowej" mody 4-letnia dziewczynka oraz jej mama zaproszone dostały do współpracy z amerykańskim magazynem Vogue.

Internet to potężne narzędzie, które pozwoliło wielu osobom spełnić marzenia i osiągnąć sukces. Najświeższym przykładem jest tutaj 4-letnia dziewczynka Mayhem, która wraz z mamą Angie od 14 miesięcy zamieszczała na Instagramie zdjęcia, prezentując się na nich w ręcznie wykonanych sukienkach z papieru i innego wyposażenia dostępnego w każdym gospodarstwie domowym. Angie napisała na blogu, że przygotowanie kreacji zajmuje od pięciu minut do trzech godzin i w prace nad każdą z nich zaangażowana jest czynnie Mayhem.

Działa obu Pań zostały docenione przez wielu internautów. Ich konto 2sisters_angie ma już bowiem blisko 400 tysięcy zwolenników. Co jednak najciekawsze, zostały one zaproszone do współpracy przez Vogue'a. Zaprezentują papierowe odpowiedniki najbardziej kultowych kreacji w historii gali The Met Ball (Metropolitan Museum of Art's Costume Institut) prowadzonej przez Annę Wintour, redaktor naczelną amerykańskiego wydania „Vogue”.

Papierowe kreacje znajdziecie tutaj.