Cztery marcowe nowości w SuperSeller

Cenega poinformowała, że już 23 marca seria SuperSeller wzbogaci się o cztery wielkie hity. Gry mają za sobą potężnych producentów: Microsoft, Ubi Soft oraz Eidos. Jaki zestaw promocyjny przygotował dla Was polski dystrybutor? Przekonajcie się sami.

Cztery marcowe nowości w SuperSeller

Age of Mythology: The Titans

Na początek słowo o samej serii SuperSeller. Najważniejsze, że każdy tytuł sygnowany jej logiem kosztuje jedynie 49,90 złotych. Do tego dochodzi poradnik, patche, lokalizacje...

Pierwszy z tytułów, który jeszcze w marcu pojawi się w serii to Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska. Zestaw zawierać będzie aż cztery tytuły z serii: Age of Empires I, Age of Empires: Rise of Rome, Age of Empires II: The Age of Kings oraz Age fo Empires II: The Conquerors. Do tego mały bonus - płytka z muzyką z serii.

Drugi hicior to Age of Mythology: Złota Edycja. Oprócz podstawowej wersji gry, w zestawie znajduje się dodatek The Titans. Całość po raz pierwszy po polsku.

Cztery marcowe nowości w SuperSeller

Prince of Persia: Dwa Trony

Kolejna nowość to Commandos: Strike Force, gra FPP nawiązująca do serii Commandos. Tytuł wydawny zostanie z najnowszym patchem 1.02.

Na koniec chyba największa perełka, Prince of Persia: Dwa Trony. Gra w wersji SuperSeller zawiera liczne poprawki znacznie usprawniające rozgrywkę.