Cztery nowe gry dołączają do serii Gamebook CDP.pl

CDP.pl ma zaszczyt poinformować, że w sklepach w całej Polsce są już dostępne cztery nowe gry, które dołączyły do serii Gamebook, czyli Pro Evolution Soccer 2014, 1954 Alcatraz, Daedalic Adventure Collection oraz Saga Deponia.

Pro Evolution Soccer to kultowa seria gier piłkarskich, z milionami wyznawców na całym świecie. PES 2014 przeszedł największą zmianę, jaka dotknęła serię na przestrzeni ostatnich lat – przesiadkę na nowy silnik gry. Umożliwiło to nie tylko wprowadzenie nowych, jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań, ale przede wszystkim niesamowicie wpłynęło na oprawę audiowizualną. Nie ma mowy o żadnych kompromisach, bowiem PES 2014 to pierwsza liga również pod kątem tego, jak gra wygląda i się porusza.

Cztery nowe gry dołączają do serii Gamebook CDP.pl

1954 Alcatraz to opowieść, w której poruszane są tematy miłości, zbrodni, pożądania, związków. Nie brakuje tu brutalności oraz licznych mniejszych i większych nawiązań do relacji damsko-męskich. Oczywiście zarówno kobiety jak i mężczyźni zostali ukazani w scenerii i klimacie lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Akcja gry toczy się, zgodnie z tytułem, w 1954 roku, co widać i słychać – w postaci wszechobecnego jazzu.

Daedalic Adventure Collection to natomiast zestaw aż trzech doskonałych gier przygodowych:

Gomo

Jak daleko byś poszedł, aby uratować przyjaciela? Dla Gomo odpowiedź jest prosta: na koniec świata, a nawet dalej, jeśli potrzeba. Dołącz do niego i podróżuj przez niesamowity krajobraz w dwuwymiarowej sennej przygodówce typu „point & click”!

Journey of the Roach

Wojna atomowa, czas po apokalipsie, naga i pozbawiona życia ziemia. Bez życia? Wcale nie! Zmutowane owady zadomowiły się w schronie i stamtąd wyruszyły, aby poznać świat. Zobacz jak w naszej przygodówce typu „wskaż i kliknij” zabójczo komicznie wygląda świat po katastrofie i razem z dwoma karaluchami, Jimem i Budem, zacznij podróż ku powierzchni.

Munin

Wyobraź sobie, że potrafisz przenosić góry – dosłownie! Realistyczna fizyka, nordyckie runy, obrotowe platformy i trudne łamigłówki – to tylko niektóre elementy tej niesamowitej gry przygodowej 2D, w której musisz pomóc Munin, wysłanniczce Odyna, w odzyskaniu mocy w trakcie podróży przez Yggdrasil.

Na naszej stronie znajduje się demo gry.

Ostatnią pozycją, która dołącza do serii Gamebook jest Saga Deponia, czyli zbiorcze wydanie wszystkich 3 tytułów z tej serii. Przeżyj z Rufusem niesamowitą przygodę. Pomóż mu uratować planetę, zdobyć miłość życia oraz wytropić machlojki. Ale ostrożnie! Na swojej drodze spotkasz podejrzane sobowtóry, nowych przyjaciół oraz niespodziewanych wrogów. Jeśli tylko zdołasz uratować się przed dzikimi pogoniami, zbudujesz przedziwne ustrojstwa, wykażesz się ogromną odwagą i choć odrobiną bohaterstwa to twój plan będzie miał szansę się powieść.

Spodziewana cena detaliczna wszystkich powyższych produkcji to 39,99 zł. Gra Pro Evolution Soccer 2014 jest dostępna w oryginalnej wersji językowej, pozostałe tytuły w wersji polskojęzycznej z napisami.

Seria GAMEBOOK od CDP.pl łączy najwyższej klasy tytuły z ekskluzywnym, kolekcjonerskim wydaniem, a to wszystko w rozsądnej cenie. W skład tej serii wchodzą tylko najwyższej jakości produkcje wydawnicze, które otrzymały wysokie noty od mediów oraz ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie. To kompletne zestawy gier wzbogacone o dodatki oraz specjalnie przygotowaną książkę przedstawiającą historię danego tytułu, liczne ciekawostki i porady oraz interesującą publicystykę.