Cztery nowe pozycje w "Disney Kraina Gier"

Gry z serii "Disney Kraina Gier" rozwijają wyobraźnię i kreatywność, wyrabiają też refleks, zwinność i poprawiają koordynację ruchową. Dzięki wysokiej jakości grafice, profesjonalnie przygotowanej polskiej wersji językowej, wciągającej fabule i wstawkom z fragmentami filmów mali gracze mogą nie tylko zanurzyć się w świecie ulubionych bohaterów z filmów Disneya i studia Pixar, lecz także razem z nimi wziąć czynny udział w akcji i aktywnie wpływać na toczące się wydarzenia.

Do 24 tytułów obecnie dostępnych na polskim rynku CDP.pl właśnie dodało cztery kolejne pozycje, będące największymi hitami Disneya z dwóch ostatnich lat. Są to: "Disney Universe", "Merida Waleczna", "Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki" oraz "Disney Księżniczka: Moja bajkowa przygoda".

Nowe pozycje w serii gwarantują jeszcze więcej godzin rozrywki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. "Disney Universe" to zwariowane połączenie krain i bohaterów, które zabierze dzieci w fantastyczną i zaskakującą podróż po legendarnych światach Disneya. Produkcja oparta na nagrodzonej Oscarem bajce "Merida Waleczna" pozwoli wszystkim fanom filmu zanurzyć się w świecie zadziornej rudowłosej księżniczki i pomóc jej w ocaleniu królestwa. "Disney Księżniczka: Moja bajkowa przygoda" to propozycja, która zachwyci wszystkie miłośniczki Kopciuszka, Roszpunki, Arielki, Belli i Tiany, natomiast "Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki" to prawdziwa gratka dla młodych pasjonatów wynalazków i zwariowanych przygód.

Cztery nowe pozycje w "Disney Kraina Gier"

Fineasz i Ferb: Nowe wynalazki

Kupując grę z serii "Disney Kraina Gier" odpowiednio oznaczoną z tyłu pudełka - klient otrzymuje dodatkowo 10 zł zniżki na zakup dowolnej gry Disneya dostępnej na portalu cdp.pl!

Gry z oferty można zobaczyć tutaj: www.cdp.pl/disney.