Cztery nowe serie kabli Ultralink HDMI

Firma Ultralink wprowadziła do sprzedaży cztery nowe serie kabli HDMI - wszystkie są zgodne z najnowszym standardem 1.4a. Wszystkie posiadają komunikację Ethernet (HEC) oraz zwrotny kanał audio (ARC).

Kable Ultralink HDMI

Kable Ultralink HDMI

Pierwsza z nowych serii kabli HDMI Integrator (kable z miedzi beztlenowej, standard High Speed (potrzebny do filmów 3D Full HD) do 8 metrów, od 10-15 metrów Standard Speed (Full HD 1080p).

Druga seria to Caliber - ma te same właściwości co Integrator. ale Caliber jest wykonana z wysokiej jakości miedzi beztlenowej wytwarzanej laboratoryjnie o klasie czystości 6N.

Trzecia seria to UltraFlat. Kable z tej serii są najcieńsze i najbardziej elastyczne. W komplecie znajduje się adapter odkształcający, ułatwiający montaż i organizację kabli.

Wreszcie ostatnia seria to UltraVue to referencyjne kable przeznaczone na długie dystanse. Kable mają długość od 1 do 25 metrów i zapewniają prędkość przesyłu danych High Speed nawet na najdłuższych odcinkach. Podobno jest to możliwe, dzięki opatentowanej przez firmę Ultralink technologii stałego rdzenia, srebrnych wtyków pokrytych firmowym stopem Digital Alloy oraz wykorzystaniem poczwórnego ekranowania.

Jak widać, dla każdego coś miłego, ale... czy nie wystarczy nam po prostu zwykły tani kabel HDMI? Przecież w istocie wszystkie kable HDMI są takie same.

Źródło: Ultralink


Zobacz również