Cztery warte uwagi nowości na GOG

W ofercie GOG pojawiły się cztery nowe tytuły. Jak je określić w skrócie? Można jako "świat lepiony z gliny, fotogrametria i poklatkowe zabawy". A co to konkretnie oznacza?


Truberbrook

Truberbrook, a właściwie Trüberbrook - A Nerd Saves the World, to gra przygodowa point and click, osadzona w alternatywnej rzeczywistości, a konkretnie - "innych" Niemczech w latach 60-tych XX wieku. Bohaterem jest amerykański naukowiec Hans Tannhauser, który przybywa to tytułowej, położonej z dala od cywilizacji wioski. Niestety, wakacje zostają przerwane przez kradzież ważnych prac z dziedziny fizyki, które ze sobą zabrał (taki z niego pracoholik). Poszukiwanie złodzieja okaże się wstępem do czegoś... większego.

Chcesz wziąć udział w tej przygodzie? Możesz skorzystać z okazji i kupić ją ze zniżką! Kliknij tutaj, aby kupić Truberbrook na GOG.com!

Zobacz również:

  • Shadowrun dostępny za darmo! Sprawdź, jak odebrać grę

Don't Escape: 4 Days in a Wasteland

Tajemniczy kataklizm rozłupał Księżyc na kawałki, posyłając Ziemię w odmęty katastroficznego chaosu. Wszystko jest martwe - albo umierające - poza tobą, a przynajmniej tak sądzisz. Don't Escape: 4 Days in a Wasteland to post-apokaliptyczny thriller stworzony przez Scriptweldera - autora popularnych serii przygodówek Deep Sleep oraz Don't Escape. W grze czeka cię zadanie ufortyfikowania swojej kryjówki, gdyż każdej nocy czyhać będzie na ciebie nowe niebezpieczeństwo. W tym samym czasie poznasz prawdę o mającej miejsce apokalipsie i o tym, czy w ogóle istnieje jakieś bezpieczne miejsce, do którego można uciec.

Chcesz sprawdzić, czy uda Ci się przeżyć? Skorzystaj okazji i kupić grę ze zniżką! Kliknij tutaj, aby kupić Don't Escape: 4 Days in a Wasteland na GOG.com!

The Dream Machine

The Dream Machine to gra przygodowa, stworzona za pomocą techniki poklatkowej przy użyciu glinianych modeli na tle dekoracji wykonanych z tektury. Składa się z sześciu oddzielnych epizodów, których bohaterem głównym jest Victor Neff - mężczyzna, który przeprowadził się wraz z żoną ze wsi do miasta. Motywem przewodnim jest tajemnicza maszyna, dzięki której można przenosić się w sny innych osób... Brzmi ciekawie? Na zachętę trailer.

Z 60% zniżki gra kosztuje mniej niż 30 złotych - warto spróbować wcielić się w Victora! Kliknij tutaj, aby nabyć The Dream Machine na GOG.com!

Hypnospace Outlaw

Hypnospace Outlaw to gra, pozwalająca na eksplorowanie świata snów. Podobnie jak w Truberbrook, także i tutaj mamy alternatywną rzeczywistość, nieco bliższą współczesnym czasom, a mianowicie lata 90-te XX wieku. Gracz to strażnik internetowej symulacji – Hypnospace, a jego zadanie to robota policyjna, ale osadzona wiecznie zmieniającej się rzeczywistości sennych marzeń.

Tytuł ten dostępny jest z 10% zniżką. Kliknij tutaj, aby nabyć Hypnospace Outlaw na GOG.com!