Czwarta odsłona iFinish

Media 100 ogłosiła wydanie czwartej wersji pakietu do produkcji strumieniowych mediów iFinish.

Najnowsza wersja zestawu narzędzi do tworzenia strumieniowych mediów iFinish firmy Media 100 oferuje m.in większą integrację z aplikacją Terran Cleaner, dzięki zastosowaniu opracowanej przez Terran technologii EventStream.

Rozwiązanie to umożliwia wprowadzanie do przekazywanego strumieniowo materiału wideo aktywnych obiektów i punktów, które podczas interakcji z użytkownikiem mogą uruchamiać odpowiednie grafiki, dźwięki, animacje Flash oraz osobne warstwy pliku wideo. Odseparowane warstwy (layers) umożliwiają np. 'nadawanie' czystego tekstu niezależnie od warstwy obrazu wideo i renderowanie go 'on the fly', co pozwala na odbiór tekstowego przekazu nawet podczas zakłóceń w przekazywaniu pełnego strumienia wideo.

iFinish 4 może przechwytywać obraz DV, SDI i S-video oraz kodować pliki wideo do trzech podstawowych formatów strumieniowych: RealVideo, Windows Media i QuickTime.

iFinish 4 jest dostępny w czterech wersjach różniących się opcjami przechwytywania: od V20DV obsługującej tylko format DV do V80 oferującej opcje przechwytywania multimediów z wszelkich źródeł.

Z kolei DVDit! Professional Edition umożliwia kodowanie i odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików MPEG-2 i tworzenie profesjonalnych materiałów DVD.

www.media100.com


Zobacz również