Czy Galaxy Note powróci? Możliwe, ale nie w taki sposób, jak myślimy

Niestety, wciąż nie doczekaliśmy się żadnych informacji dotyczących nowego modelu Galaxy Note, a premiera Galaxy S22 jest coraz bliżej. Czy Samsung rzeczywiście zdecyduje się na połączenie najlepszych funkcji tych dwóch serii w jednym urządzeniu?

Fot. @OnLeaks / digit.in

Samsung postanowił nie wydawać w tym roku nowego modelu Galaxy Note, pozostawiając fanów z myślami, czy ich ulubiona seria smartfonów doczeka się w przyszłości kolejnego następcy. Zakładając, że najnowsze rendery Galaxy S22 Ultra są bliskie ostatecznego produktu, wygląda na to, że duch serii Galaxy Note będzie żyć dalej.

W sobotę informowaliśmy, że w sieci pojawiły się nowe rendery Galaxy S22 oraz S22 Ultra autorstwa OnLeaks. Przedstawiają projekt smartfona, który jest bardzo zbliżony do wyglądu ostatnich modeli z serii Galaxy Note.

Zobacz również:

Fot. @OnLeaks / digit.in

Fot. @OnLeaks / digit.in

Fot. @OnLeaks / digit.in

Fot. @OnLeaks / digit.in

Tak wczesne przecieki nie zawsze są całkowicie dokładne, dlatego należy zakładać, że końcowy projekt Galaxy S22 Ultra będzie posiadać nieco inny design. Pomimo widocznego zainteresowania kwestią specyficznego wyglądu wyspy aparatu, istnieje także inna rzecz, której warto się przyjrzeć - gniazdo na rysik S Pen.

Wśród fanów marki zaczęły pojawiać się pytanie, czy najnowszy flagowiec Samsunga rzeczywiście będzie nazywać się Galaxy S22 Ultra, a czy może jednak dostanie dopisek Note.

Przecieki na ten temat są obiecujące, lecz nie należy świętować przedwcześnie. Wciąż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Jeśli projekt wyspy aparatu jest jedynie wymysłem twórcy renderów - gniazdo dla rysika S Pen także może być zwykłą fantazją. Samsung zdecydował się jednak na kompatybilność z tym akcesorium w Galaxy Z Fold 3. Być może jest to więc częścią długoterminowego planu, który ma na celu rozprzestrzenianie funkcjonalności S Pen na nowe urządzenia firmy.

Fot. @OnLeaks / zouton.com

Fot. @OnLeaks / zouton.com

Fot. @OnLeaks / zouton.com

Fot. @OnLeaks / zouton.com

To był pierwszy duży przeciek dotyczący designu Galaxy S22 Ultra, a reszta modeli z serii - w tym Galaxy S22 i Galaxy S22+/Galaxy S22 Pro - podążyła za nim. Możemy być pewni, że w ciągu najbliższych dni i tygodni pojawi się więcej przecieków na ten temat. Wszystko może się jednak zmienić do czasu, gdy Samsung poprowadzi kolejne wydarzenie Galaxy Unpacked.