Czy Realme GT Neo 5 będzie tegorocznym killerem flagowców?

Smartfon najprawdopodobniej zadebiutuje w pierwszym kwartale tego roku.

Czy Realme GT Neo 5 będzie tegorocznym killerem flagowców?

Źródło: PCWorld

W czerwcu zeszłego roku pisaliśmy dla was relacje z prezentacji modelu Realme GT Neo 3. Urządzenie zadebiutowało w cenie około 3000 złotych i miało konkurować z droższymi flagowcami. Cechą charakterystyczną smartfona, było szybkie ładowanie o mocy 150 W, a testowany telefon był w stanie uzupełnić 50% baterii w zaledwie 5 minut.

Pod koniec tego roku w sieci pojawiły się przecieki dotyczące następcy tego urządzenia, czyli modelu Realme GT Neo 5. Flagowiec najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targów MWC 2023, które odbędą się pod koniec lutego. Na tym samym evencie swoją globalną premierę ma mieć również Xiaomi 13 oraz Xiaomi 13 Pro. Bardzo możliwe, że wśród nowych modeli znajdzie się także OPPO Find X6 Pro - konkurencja będzie więc niemała.

Zobacz również:

Czy Realme GT Neo 5 będzie tegorocznym killerem flagowców?

Źródło: OnLeaks/SmartPrix

Smartfon ma zadebiutować w dwóch wariantach, które zaoferują różną wielkość baterii, a także odmienne prędkości ładowania. Tańszy model otrzyma baterie o pojemności 4600 mAh i będziemy go mogli naładować kostką o mocy 150 W - pod tym względem ma więc on przypominać swojego poprzednika.

Zupełnie inaczej prezentuje się droższy wariant, który zostanie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, a naładujemy go akumulatorem o mocy 240W! Możemy więc spekulować, że uzupełnienie poziomu baterii od 0% do 100% potrwa maksymalnie 10-15 minut.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: