Czy Scarlet Nexus posiada tryb coop?

Już dziś wielka premiera najnowszej produkcji Bandai Namco – Scarlet Nexus. Sprawdź, czy oferuje ona możliwość wspólnej zabawy w trybie kooperacji.


scarlet nexus coop

fot. Bandai Namco / Scarlet Nexus

Scarlet Nexus to gra jRPG akcji utrzymana w konwencji Anime. Akcja gry dzieje się w dalekiej przyszłości gdzie ludzkość musi walczyć o przetrwania z obcą rasą zwaną „Others”. Oprócz regularnego wojska, do walki z nowym wrogiem ruszają również przedstawiciele organizacji OSF, w której skład wchodzą główni bohaterowie produkcji Yuito Sumeragi oraz Kasane Randall. Obecność dwóch protagonistów może sugerować, że gra posiada tryb kooperacji (coop) czy tak jest w rzeczywistości?

Scarlet Nexus – coop, czy gra posiada tryb lokalnej bądź sieciowej kooperacji?

Scarlet Nexus jest określane przez twórców jako „rozbudowana gra RPG dla pojedynczego gracza”. Oznacza to, że nie znalazło się w niej miejsce na żadną kooperację. Świat gry oraz sama rozgrywka, aż proszą się od tryb multiplayer, więc możliwe, że ewentualny sukces produkcji sprawi, iż tryb coop pojawi się w grze w formie DLC. Niestety, na tę chwilę gra jest dostępna jedynie jako single player.

Zobacz również:

Scarlet Nexus – data premiery i dostępne platformy

Scarlet Nexus jest już dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Naszej recenzji gry możecie spodziewać się niebawem.

Zobacz również: Sprawdź, gdzie najtaniej kupić grę Scarlet Nexus na konsolach i PC