Czy Władca Pierścieni to dobry serial? Opinie nie pozostawiają złudzeń

W sieci dostępne są już pierwsze opinie osób, które miały okazję zobaczyć serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Czego możemy się spodziewać?

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (fot. Amazon)

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy ma swoją premierę już w najbliższy piątek. Nie są jeszcze niestety dostępne oficjalne recenzje, jednak osoby, które miały okazję obejrzeć najnowsze dzieło Amazona, mogą pochwalić się w mediach społecznościowych swoimi wrażeniami. Czego w takim razie możemy się spodziewać?

Widziałam dwa pierwsze odcinki Pierścieni Władzy! (...) Poza kilkukrotnym puszczeniem oczka do widzów, [serial - dop. red.] nie próbuje być trylogią Jacksona. Jestem bardzo podekscytowana tym, dokąd zmierza.

Widziałem dwa pierwsze odcinki. Przygotuj się na zachwyty dotyczące skali i rozmachu. Nie wiem, jak im się to udało, ale zrobili serial „Władca Pierścieni”, który przypomina „Władcę Pierścieni”.

Pierścienie Władzy to KINOWE ARCYDZIEŁO! Stojący za nim wizjonerski zespół stworzył epopeję, która zagłębia się w swoje korzenie i przedstawia historię jakiej jeszcze nie mieliśmy. Jego produkcja jest nieporównywalna, mistrzowsko inscenizując mitologię, na którą czekali fani. Brawo!

Widziałem dwa pierwsze odcinki Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy i jestem totalnie szczęśliwy. Oglądanie tego sprawia wrażenie powrotu do Śródziemia. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak potoczy się ta historia.

Pierścienie Władzy to KINOWA DOSKONAŁOŚĆ. Ta historia nigdy nie była zrobiona w takiej skali, dzięki czemu każda chwila jest EPICKA I ZACHWYCAJĄCA. Mariaż efektów praktycznych i generowanych komputerowo ustanowi standard dla wszystkiego, co nastąpi.

Muszę przyznać, że nie byłem zbyt podekscytowany Pierścieniami Władzy. Potem obejrzałem pierwsze 2 odcinki i jestem w pełni nawrócony. Produkcja jest piękna dzięki doskonałemu połączeniu efektów fizycznych i efektów wizualnych. Świetna obsada, która wciąga cię w różne wątki.

Wychodzi na to, że mimo wielu krytycznych opinii zagorzałych fanów uniwersum i kilku dość kontrowersyjnych decyzji i zapowiedzi twórców, Pierścienie Władzy są serialem, który warto obejrzeć. Pamiętajmy jednak, że są to tylko wstępne opinie a nie oficjalne recenzje. Co więcej, wkrótce sami będziemy mogli się o tym przekonać, ponieważ premiera nowego Władcy Pierścieni na Amazon Prime Video już w najbliższy piątek.

Zobacz również:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: