Czy jesteś komputerowym guru?

Zachęcamy naszych czytelników do wzięcia udziału w sprawdzianie wiedzy komputerowej. Na odważnych czeka 30 pytań o różnym stopniu trudności. Wszyscy uczestnicy testu, którzy zdobędą powyżej 20 punktów otrzymają czasowo kod dostępu do zasobów archiwalnych serwisu IDG.pl lub bezpłatną subskrypcję biuletynu IDG.pl.

Na Narodowy Test Wiedzy Komputerowej składa się 30 pytań testowych z kategorii "Sprzęt" o różnym stopniu trudności. Aby wziąć udział w sprawdzianie, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu).

Każdy uczestnik testu, który zdobędzie powyżej 20 punktów, otrzyma czasowo kod dostępu do zasobów archiwalnych serwisu IDG.pl lub bezpłatną subskrypcję biuletynu IDG.pl. Po zakończeniu testu, będzie można przeczytać ocenę swoich umiejętności a także porównać swój wynik z wynikami najlepszych uczestników testu - lista TOP 100 będzie na bieżąco uaktualniana.

O swoich wynikach, wrażeniach i opiniach na temat testu można dzielić się z innymi na łamach wątku na naszym Forum. Teraz każdy może przekonać się czy jest komputerowym guru czy tylko takiego udaje. Serdecznie zapraszamy!


Zobacz również