Czy naprawdę nie ucierpiał żaden Zwierzak?

Autorzy gry The Critter Chronicles, prequela do The Book of Unwritten Tales, jako nieliczni w branży chwalą się, iż "podczas tworzenia gry nie ucierpiał żaden Zwierzak".

Taką unikalną deklarację należy zweryfikować a najlepszym sposobem jest bezpośrednie sprawdzenie gry. Już teraz jest to możliwe gdyż dostępna jest polska wersja demonstracyjna The Critter Chronicles! Polską wersję demonstracyjną (628 MB) można pobrać bezpośrednio z naszej strony - TUTAJ.

CRITTER_CHRONICLES_visual

CRITTER_CHRONICLES_visual

Przenieś się w świat Aventasii, znanej z The Book of Unwritten Tales, najlepszej gry przygodowej ostatnich czasów. Wraz z Nate’em Bonnetem, awanturnikiem i dzielnym podróżnikiem oraz Zwierzakiem, zabawnym, kudłatym stworem, zwiedzisz przepiękną, baśniową krainę - od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.

CECHY GRY

  • Poznaj bohaterów Avantasii sprzed wydarzeń przedstawionych w The Book of Unwritten Tales.
  • Graj jako Nate lub Zwierzak. Któremu z nich poświęcić więcej czasu?
  • Poznaj nowych mieszkańców Avantasii np. Petrę, aktywistkę walczącą o prawa zwierząt lub schizofrenicznego Yeti… i mnóstwo nowych krewnych Zwierzaka!
  • Wybierz swój własny poziom trudności - normalny (dla początkujących) lub trudny (dla "wyjadaczy" przygodówek).
  • Wpadnij po uszy w ekscytujący świat przygotowany w wysokiej rozdzielczości, z zaawansowanymi animacjami i klimatycznymi efektami dźwiękowymi.
  • …i zarezerwuj aż 10 -12 godzin na tę niepowtarzalną przygodówkę!


Zobacz również