Czy tak będzie wyglądał następca Motoroli Edge 30 Ultra? Model Edge 40 Pro na pierwszych renderach

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące nowych flagowców Motoroli.

Czy tak będzie wyglądał następca Motoroli Edge 30 Ultra? Model Edge 40 Pro na pierwszych renderach

Źródło: PCWorld

Motorola wypuściła w tym roku bardzo udaną serię Edge 30, która spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami recenzentów. Jeden z przedstawicieli serii - model Edge 30 Fusion - trafił do naszej redakcji na testy i sprawdził się naprawdę świetnie. Po kilku tygodniach testów podsumowałem telefon w następujący sposób:

Model Edge 30 Fusion to smartfon, który sprawdzi się w przypadku większości użytkowników. Urządzenie nie posiada wielu unikalnych cech, które wyróżniałyby go na tle konkurencji, ale jest za to naprawdę solidnym telefonem z średniej/wyższej półki cenowej. Podczas testów nie miałem żadnych problemów z płynnością systemu czy klatkowaniem animacji, a w wielu przypadkach byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak szybka i responsywna jest Motorola Edge 30 Fusion. Warto śledzić cenę tego urządzenia u różnych dystrybutorów, bo zdecydowanie jest to jeden z najciekawszych smartfonów do 3000 zł.

Premiery nowych urządzeń z serii Edge możemy spodziewać się dopiero w przyszłym roku. Mimo to, pierwsze rendery przyszłych flagowców już teraz trafiły do sieci. Na poniższym materiale możecie zobaczyć smartfon, który najprawdopodobniej jest modelem Edge 40 Pro, choć wstępne spekulacje sugerują także model X40 Pro. Wideo zawiera koncepcyjny wygląd smartfona.

W sieci pojawiły się także zdjęcia szybki ochronnej do jednego z nadchodzących smartfonów Motoroli. Posiada ona wyraźnie zakrzywione boki, co może sugerować jeden z modeli Edge, charakteryzujących się zakrzywionymi krawędziami ekranu.

Zobacz również:

Czy tak będzie wyglądał następca Motoroli Edge 30 Ultra? Model Edge 40 Pro na pierwszych renderach

Źródło: SlashLeaks

Niestety, nie wiemy zbyt wiele na temat dokładnej daty premiery nowych smartfonów popularnej marki. Możemy jednak spekulować kiedy pojawią się one na rynku, bazując na pokazach poprzednich urządzeń producenta.

  • Motorola Edge 30 Pro - 4 marca 2022
  • Motorola Edge 30 Fusion/Ultra - 8 września 2022

Można się więc spodziewać, że model Edge 40 Pro pojawi się na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku. Trzeba przyznać, że urządzenie będzie miało sporą konkurencję, bo w podobnym czasie zadebiutują również takie smartfony jak Galaxy S23 Ultra czy OnePlus 11.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: