Czy warto kupić "Androida"?

Nowoczesne telefony zyskują popularność, a pod względem funkcjonalności zbliżają się do pecetów. Smartfon z Androidem nadaje się do pracy, do zabawy i do przeglądania Sieci. Z powodzeniem zastąpi przenośny odtwarzacz MP3, nawigację GPS i kieszonkową kamerę.

Empetrójka to jedno z wielu urządzeń, które odchodzą w niepamięć odkąd mamy przy sobie telefony z Androidem.

Polecamy:

Od kilku miesięcy w internecie, telewizji i prasie komputerowej wiele można dowiedzieć się o smartfonach. Nowoczesne telefony nazywane są nawet "pecetami przyszłości", bo przy swoich małych gabarytach pozwalają na korzystanie z wielu zastosowań tradycyjnego komputera.

Przykładowo, telefon z Androidem posiada przeglądarkę internetową niemal identyczną jak zwykły Google Chrome, korzystającą z najnowszych technologii, takich jak HTML5 czy JavaScript. Dzięki współpracy z Google Docs, smartfony z takim systemem mają też kompletny pakiet biurowy z edycją tekstów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji.

Zobacz również:

  • WOŚP - najlepsze licytacje telefonów i akcesoriów
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony ze składanym ekranem 2022 roku [27.01.2022]

Redaktorzy AndroidLife.pl przekonują, że telefon z Androidem może zastąpić m.in. przenośny odtwarzacz MP3, konsolę do gier, aparat cyfrowy a nawet nawigację GPS. Przy troszeczkę niższej jakości w porównaniu z urządzeniem dedykowanym konkretnej funkcji, telefon z Androidem łączy w sobie setki, a może tysiące zastosowań i niczym elektroniczny nóż szwajcarski przydaje się w mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach.

Czy "sprytne telefony" rzeczywiście są tak dobre?

Telefon z Androidem - lista korzyści