Czy wierzysz w przeznaczenie? Przygodówki wracają!

IQ Publishing stawia na dobre przygodówki! Odświeżamy, odnawiamy i wracamy z największa serią gier przygodowych w Polsce - The Adventure Collection!

W nowej odsłonie tej słynnej serii znajdziecie premierowe, nigdy wcześniej nie wydane, wciągające po uszy przygodówki! Wszystkie w polskiej wersji językowej, w eleganckim pudełkowym wydaniu, z kolorową, drukowaną instrukcją, kolekcjonerskim plakatem i atrakcyjnymi dodatkami!

The New Adventure Collection to propozycja dla wszystkich fanów przygodówek, którzy preferują tradycyjne wydania gier w pudełkach, w polskiej wersji, na płycie CD/DVD, z drukowanymi instrukcją i atrakcyjnymi materiałami dodatkowymi.

Pierwszym tytułem, który zostanie wydany w serii The New Adventure Collection będzie Face Noir, gra indie zrealizowana w klasycznym stylu point&click, przygotowana przez włoskie studio Mad Orange.

Face Noir, wzorowana na twórczości Raymonda Chandlera, mistrza kryminałów, przenosi nas w lata 30’ XX wieku, do Stanów Zjednoczonych z okresu Wielkiego Kryzysu. Targany korupcją, bezrobociem i przestępczością Nowy Jork będzie miejscem tajemniczego śledztwa prowadzonego przez Jacka del Nero, w przeszłości policjanta a teraz prywatnego detektywa. Aby nie zdradzać zanadto szczegółów historii zdradzimy tylko, że intryga zaczyna się od śmierci Jacka… Cała rozgrywka została osadzona we wszechogarniającym klimacie noir oddającym ducha mrocznych czasów, w których toczy się historia. A w tle pobrzmiewa nastrojowy jazz z początku XX wieku…

Gra Face Noir zostanie wydana 12 września br. Cena została ustalona na bardzo atrakcyjnym poziomie 49,90 PLN. Pudełkowa wersja gry zawierać będzie kolorową, drukowaną instrukcję oraz kolekcjonerski plakat. Na płycie z polską wersją językową gry znajdzie się klimatyczny soundtrack, 10 niezapomnianych utworów jazzowych z gry!