Czym jest Lycamobile? To tanie rozmowy międzynarodowe

Międzynarodowe rozmowy u rodzimych operatorów są zwykle bardzo drogie. Osoby często kontaktujące się z osobami mieszkającymi za granicami Polski szukają więc sposobów na obniżenie kosztów. Warta uwagi jest oferta Lycamobile, czyli wirtualnego operatora telefonii komórkowej, który od dwóch lat działa także na terenie naszego kraju.

Dzwoniąc z komórki na numery spoza Polski trzeba liczyć się z tym, że koszt połączeń telefonicznych u większości operatorów będzie bardzo wysoki. Z tego powodu osoby często wykonujące telefony poza granicę naszego kraju szukają sposobów na obniżenie cen. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z sieci VOIP i komunikatorów takich jak chociażby Skype, ale można też skorzystać z dedykowanych rozmowom zagranicznym kart SIM.

Jednym z przykładów oferty przeznaczonej dla osób dzwoniących głównie na zagraniczne numery stacjonarne i komórkowe jest Lycamobile, czyli wirtualny operator telefonii komórkowej. Koszt rozmowy na numery z krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy lub Wielka Brytania wynosi 19 groszy za minutę. Oprócz tego można zakupić pakiety, np. na darmowe rozmowy na terenie naszego kraju. Z pełną ofertą Lycamobile można zapoznać się na stronie internetowej.

Czym jest Lycamobile? To tanie rozmowy międzynarodowe
Lycamobile powstało już w 2006 roku i od tego czasu stale się rozwija i zdobywa wielu klientów. W Polsce operator działa już od dwóch lat, a karty SIM można kupić na terenie całego kraju. Dostępne są w popularnych sieciach sklepów i innych punktach sprzedaży, a ze strony internetowej można zamówić za darmo starter z dostawą do domu.