Czyszczenie rejestru przez 10 niezależnych narzędzi

Jeśli szukasz dobrego programu do czyszczenia rejestru systemowego, który daje jednocześnie użytkownikowi możliwość ingerowania w cały proces, to narzędzie RegVac 4.02 będzie dobrym wyborem.

Czyszczenie rejestru przez 10 niezależnych narzędzi

Twój komputer zwalnia albo nawala, a ty nie wiesz, co robić? Żaden problem, pomożemy!

Program zawiera 10 różnorodnych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów, błędów i innych problemów.

Moduły aplikacji to: Classes Vac, Stash Vac, File Lists Vac, Software Vac, Bad Link Vac, Add/Remove Editor, System Configuration Utility, OpenWith Editor, AutoComplete Editor, Junk Key Editor, Registry Backup, Pack, and Restore, Ignore List oraz Undo It.

Praca z programem nie sprawia problemów nawet początkującemu użytkownikowi. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wcisnąć przycisk Clean Registry a wszystkie moduły (jeden po drugim) rozpoczną pracę. Na koniec można zapoznać się z bardzo szczegółowym raportem.

Jeżeli istnieje taka potrzeba można przełączyć się do trybu eksperta i uruchamiać pojedynczo poszczególne części aplikacji i w ten sposób próbować namierzyć źródło problemów systemowych.

Po zainstalowaniu programu można z niego korzystać przez 30 dni bez żadnych ograniczeń. Pełna wersja kosztuje 29,95 USD, więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.