D-DAY lokalizacja trwa, premiera w październiku

Firma Techland, wydawca gry D-DAY na naszym rynku ogłosiła datę premiery gry. Polscy gracze będą mogli ją kupić już 20 października. W chwili obecnej trwają prace nad profesjonalną lokalizacją produktu.

D-DAY jest nową strategią czasu rzeczywistego firmy Digital Reality, osadzoną w realiach II wojny światowej, której akcja koncentruje się wokół wydarzeń związanych z lądowaniem aliantów w Normandii.

W grze wcielamy się w dowódcę sił alianckich, lądujących na plaży Omaha podczas operacji Overlord. Podczas rozgrywki gracze będą mogli korzystać z ponad 60 rodzajów jednostek wojskowych i rozwiązań taktycznych stosowanych prze ówczesnych dowódców, które opracowano we współpracy z weteranami ze stowarzyszenia 'Normandie Memoire'. Gra powstała przy wykorzystaniu silnika graficznego Walker 2 i oferuje 12 misji w 3 kampaniach.

W grze dostępny będzie również wyposażony w intuicyjny interfejs edytor, który pozwoli na przygotowanie własnych map do gry sieciowej. Gra zostanie przygotowana w pełnej, polskiej wersji językowej i trafi do sklepów 20 października.

Demo D-DAY

Trailer gry

Trailer gry 2

Wywiady z weteranami

Więcej informacji


Zobacz również