D-Day - lokalizacja zakończona!

Techland zakończył już prace nad polską wersją gry 'D-DAY'. W najbliższym czasie finalny produkt zostanie poddany ostatecznym, wewnętrznym testom, a następnie trafi do tłoczni.

D-DAY jest nową strategią czasu rzeczywistego firmy Digital Reality, osadzoną w realiach II wojny światowej, której akcja koncentruje się wokół wydarzeń związanych z lądowaniem aliantów w Normandii.

W grze wcielamy się w dowódcę sił alianckich, lądujących na plaży Omaha podczas operacji Overlord. Podczas rozgrywki gracze będą mogli korzystać z ponad 60 rodzajów jednostek wojskowych i rozwiązań taktycznych stosowanych prze ówczesnych dowódców, które opracowano we współpracy z weteranami ze stowarzyszenia 'Normandie Memoire'. Gra powstała przy wykorzystaniu silnika graficznego Walker 2 i oferuje 12 misji w 3 kampaniach.

W grze dostępny będzie również wyposażony w intuicyjny interfejs edytor, który pozwoli na przygotowanie własnych map do gry sieciowej. Gra zostanie przygotowana w pełnej, polskiej wersji językowej i trafi do sklepów 20 października.

Demo D-DAY

Trailer gry

Trailer gry 2

Wywiady z weteranami