DC Liga Superpets - gdzie obejrzeć z napisami lub lektorem?

Już dziś w kinach zadebiutuje najnowsza animacja DC Liga Superpets. Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ją z polskimi napisami lub lektorem?

DC Liga Superpets (fot. Warner Bros)

Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi i posiadają podobne moce, których używają do walki z przestępczością w Metropolis. Niestety pewnego dnia członkowie Ligi Sprawiedliwości zostają porwani i Krypto musi zmobilizować inne zwierzaki, aby wspólnie wyruszyć na misję ratunkową. Czy im się to uda?

Już dzisiaj w polskich kinach zadebiutuje film DC Liga Superpets. Chcesz posłuchać oryginalnych głosów aktorów i zastanawiasz się, gdzie go obejrzeć z napisami lub lektorem?

Zobacz również:

  • DC Liga Superpets - gdzie oglądać online za darmo?
  • Black Adam – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o filmie DC

DC Liga Superpets - gdzie oglądać z napisami lub lektorem?

W polskich kinach film DC Liga Superpets będzie dostępny jedynie z polskim dubbingiem. Nie będzie go można obejrzeć z napisami lub lektorem. Każdy, kto chce posłuchać głosów oryginalnych lektorów, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i poczekać na premierę filmu w serwisach streamingowych. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż na 45 dni od kinowej premiery. Oznacza to, że DC Liga Superpets w takich wariantach dźwiękowych będzie dostępna najwcześniej 12 września.

Zobacz także: The Sims 4: Licealne lata - premiera, cena, zawartość. Co wiemy o nowym dodatku?