DC Liga Superpets - gdzie oglądać online za darmo?

W lipcu premierę miał nowy film animowany ze świata DC, czyli DC Liga Superpets. Zastanawiasz się, gdzie można go obejrzeć?

DC Liga Superpets (fot. Warner Bros)

DC Liga Superpets to film animowany, w którym poznamy historię Krypto. Jest to pies i wierny przyjaciel Supermana. Obaj posiadają podobne moce i walczą ze złem w Metropolis. Pewnego dnia jednak członkowie Ligi Sprawiedliwości zostali uprowadzeni. Krypto stara się namówić inne zwierzaki, aby pomogły mu w misji ratunkowej.

Film w reżyserii Jareda Sterna miał swoją kinową premierę 29 lipca. W oryginale głosów dla bohaterów udzielali m.in. Dwayne Johnson, John Krasiński czy Kevin Hart. Chcąc jednak usłyszeć je w niezmienionej formie, musielibyśmy zdecydować się na seans z napisami.

Zobacz również:

  • Gdzie oglądać premierę Galaxy Z Fold 5 i Z Flip 5? Galaxy Unpacked odbędzie się już dzisiaj

DC Liga Superpets - gdzie obejrzeć online?

DC Liga Superpets miał swoją kinową premierę 29 lipca. Od dnia debiutu nie był dostępny do legalnego oglądania online. Możemy wybrać się na seans do kina. Dużej liczby seansów możemy być pewni w takich sieciach jak Cinema City, Helios czy Multikino.

Każdy, kto chce poczekać, aż animacja będzie dostępna w serwisach streamingowych musi uzbroić się w nieco cierpliwości. Film pojawi się na HBO Max już 2 października tego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: