DC Universe Online za darmo?

Jako wielki fan komiksów superbohaterskich miałem od początku chrapkę na DC Universe Online. Szczerze mówiąc od założeniu peleryny powstrzymywał mnie jedynie płatny abonament. Wiem doskonale, że takich osób na całym świecie było całkiem sporo. Dla nich właśnie niosę dobrą nowinę. Już niedługo gra będzie za darmo!

No może nie w 100% za darmo, ale od października gra przechodzi w status free to play. Czyżby wydane niecały rok temu MMO miało się aż tak źle? Najwyraźniej coś jest na rzeczy. Darmowe granie przyciągnie masę nowych graczy, a mikro-płatności prawdopodobnie sprawią, że DC Universe Online sporo jeszcze zarobi.

Specyfikacje poszczególnych kont możecie poznać na oficjalnej stronie gry, wtedy też sami zdecydujecie czy warto ponownie się bawić. Myślę, że tak. Nawet z mocno okrojonymi możliwościami twórcy zapowiedzieli, że balans rozgrywki nie zostanie zachwiany. A 16 slotów na postacie jakoś specjalnie nie są mi do szczęścia potrzebne.

Jeśli jeszcze nie zdołałem was przekonać być może zrobi to "filmowy" zwiastun gry. Materiał jest w moim odczuciu fenomenalny więc warto go sobie przypomnieć.

To kto razem ze mną w październiku założy majtki na spodnie?