DFI LanParty DK X48-T2R Heatpipe

DFI wprowadza do swojej oferty kolejną konstrukcję z serii LanParty tym razem opartą na chipsecie Intela X48. Nowy chipset to gwarancja pełnej kompatybilności z najnowszymi procesorami Intela, w tym również z szyną FSB 400 MHz (QPB 1600).

Płyta obsługuje pamięci DDR2-1066 MHz, zaś po OC - również zdecydowanie szybsze. Dzięki zgodności ze standardem CrossfireX pozwala na skonstruowanie wydajnej platformy z dwiema kartami graficznymi ATI Radeon z najwyższej półki.

Z myślą o entuzjastach podkręcania sprzętu użyto wyłącznie kondensatorów typu Solid o podwyższonej trwałości i niezawodności, a także umieszczono na laminacie przyciski Power/Reset oraz wyświetlacz diagnostyczny. Funkcja EZ Jumper, umożliwia zresetowanie ustawień BIOS-u bez konieczności otwierania obudowy.

Po raz pierwszy w płytach DFI zastosowano system chłodzenia otaczający heatpipeami sekcję zasilania płyty. Wielokrotnie sprawdzone rozwiązanie zapewnia wystarczające chłodzenie chipsetu i cyfrowej sekcji zasilania, a zarazem nie utrudnia instalowania nawet największych coolerów na procesorze.

DFI LanParty DK X48-T2R Heatpipe / LP_LT_X48-T2R:

DFI LanParty DK X48-T2R Heatpipe / LP_LT_X48-T2R:

Specyfikacja: DFI LanParty DK X48-T2R Heatpipe / LP_LT_X48-T2R:

- wsparcie dla procesorów z podstawką socket775 Intel Core / Core2Duo / Pentium D

- chipset Intel X48

- mostek południowy ICH9R

- obsługuje pamięci DDR2 1066

- 2 złącza PCI-E 2.0 (2x16)

- wsparcie dla technologii CrossfireX

- dźwięk High Definition 8 kanałów

- funkcja EZ Switch (łatwy restart BIOS-u)

- 12 portów USB

- 6 portów SATA II

Niestety, cena płyty jest jeszcze nie znana.

Oświadczenie eXtremeMem, autoryzowanego dystrybutora DFI w Polsce:

Wielokrotnie pytani o kwestie związane w plombą gwarancyjną znajdującą się na chipsetach płyt głównych DFI informujemy, że:

Usunięcie plomby gwarancyjnej nie skutkuje całkowitą utratą gwarancji na płytę główną. Jedynie w wypadku uszkodzenia chipu pod plombą serwis producenta może odmówić darmowej naprawy płyty i naliczenie opłaty o której klient będzie poinformowany. Dlatego eXtremeMem może przyjmowac takie płyty jedynie warunkowo.

www.extremem.pl


Zobacz również