DLC do Dawn of War II: Retribution z nowym zakonem Dark Angels

Nowe DLC do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution, o nazwie The Dark Angels Pack, dostępne będzie od 6 kwietnia. Jego cena to 7,50 dolara.

DLC wprowadza modyfikację dla jednostki Dark Angels wchodzącej w skład Space Marines.

The Dark Angels Pack dodaje także osiem modeli do wykorzystania w trybie multiplayer oraz wprowadza dwie nowe kolorystyki dla oddziałów. Pierwsza z nich to ciemnozielone stroje dla wszystkich żołnierzy i pojazdów oraz nowe zbroje, które przeznaczone są dla Terminatorów Dark Angels.

Nowe DLC, podmienia także jednostkę The Force Commander, która zostaje zastąpiona przez Dark Angels Company Master. Natomiast oddział Tactical Marines przywdziewa szaty zakonne z symbolem Kapituły.

6 kwietnia, oprócz płatnego DLC ma się ukazać także darmowe. Będzie ono zawierać 12 nowych osiągnięć związanych z przeznaczonym do multiplayera trybem survival o nazwie Last Stand. Darmowe DLC będzie dostępne do pobrania poprzez platformę Steam.

Warhammer 40,000: Dawn Of War II - Retribution jest drugim samodzielnym rozszerzeniem do RTS'a, którego akcja dzieje się w świecie Warhammera 40,000. Za produkcję odpowiada Relic Entertainment, wydawcą jest firma THQ Inc. Retribution miał swoją światową premierę 1 marca.