DLC do Duke Nukem Forever - za darmo (dla niektórych)

Duke Nukem Forever swoją światową premierę będzie mieć 10 czerwca. Jednak już teraz zapowiedziano pierwsze DLC do gry. Dla tych, którzy dokonali przedpremierowego zamówienia, będzie ono darmowe.

Ci, którzy przedpremierowo zamówili Duke Nukem Forever, mogą liczyć na darmowe DLC. Prace nad nim trwały równolegle z produkcją samej gry. Potwierdził to Jon St. John w wywiadzie udzielonym blogowi Voice the Dream.

St. John jest osobą, która udziela głosu tytułowemu bohaterowi. Okazało się, że aktor biorący udział w pracach nad grą, jest osobą straszliwie gadatliwą. Ujawnił on bowiem, że "mimo tego, że gra jest już skończona, będą oczywiście specjalne dodatki i nowe elementy. Nie jestem pewien, czy mam prawo o tym mówić... Ale będzie to coś związane ze śpiewaniem. Ująłbym to właśnie tak" - powiedział St. John.

W styczniu szef Gearbox Randy Pitchford, powiedział portalowi Eurogamer, że planowane jest przedyskutowanie szczegółów dotyczących DLC, z fanami na stronie internetowej gry.

Duke Nukem Forever jest kontynuacją klasycznej serii strzelanin z głównym bohaterem - Dukem Nukemem. Wcielamy się więc w tytułowego osiłka, którego celem jest niesienie ratunku seksownym przedstawicielkom płci pięknej. Fani serii, na kolejną grę z Dukem w roli głównej, czekali ponad 15 lat. Duke Nukem Forever będzie mieć swoją premierę 10 czerwca. Gra będzie dostępna na PC oraz na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.