DO BOJU Wielka Brytanio!

Brytyjskie czołgi wjeżdżają na scenę w aktualizacji 8.1 do World of Tanks.


Wargaming z przyjemnością ogłasza, iż pojawiła się aktualizacja 8.1, która dodaje oczekiwane brytyjskie czołgido niezwykle popularnej, darmowej gry sieciowej, World of Tanks. Nowe drzewko technologiczne  zawiera 22 czołgi brytyjskich sił zbrojnych zgrupowanych w trzech klasach maszyn.

Cyt.: "Nowa aktualizacja spowodowała, że mój pierwszy atak nowym czołgiem skończył się pod wodą, po prostu spadłem ze skarpy do jeziora, zrobiło się dużo bardziej realistycznie."

Brytyjska myśl technologiczna w zakresie broni pancernej została idealnie dopasowana do systemu klas World of Tanks. Majestatyczne, acz wyposażone w potężne działa i grubo opancerzone brytyjskie czołgi ciężkie mogą rywalizować jak równy z równym ze swoimi odpowiednikami z innych nacji, natomiast średnie i lekkie czołgi "Jej Królewsiej Mości" są doskonałymi maszynami do szybkiego zwiadu i błyskawicznych ataków z zaskoczenia.

Poza doskonale znanymi czołgami typu Matilda, Valentine czy Churchill, brytyjskie drzewko technologiczne charakteryzuje się dużą ilością dostępnych ulepszeń sprzętowych oraz modyfikacji dla Black Prince, Vickersów i Cruiserów. Idąc dalej przez możliwości, mamy do dyspozycji szeroki wachlarz zwrotnych maszyn, takich jak Covenanter, Crusader, Cromwell i Comet. Końcówka drzewka średnich czołgów to dwie modyfikacje bezlitosnych Centurionów, natomiast najlepsze ciężkie maszyny reprezentuje zwrotny Caernarvon, piekielnie mocny Conqueror i onieśmielający FV215.

Wraz z dużą ilością nowych czołgów, aktualizacja 8.1 przynosi ze sobą nową grafikę i fizykę na 3 kolejnych mapach - Province, El Halluf oraz Dragon Ridge. Ponadto, zwiększona została również ilość czołgów typu "premium" o nastepujące modele: rosyjski SU-122-44 oraz niemieckie Pz IV Schmalturm VI i Panther M10.

Zobacz screen z gry:

740xx-WoT_Screens_Image_12

740xx-WoT_Screens_Image_12

O World of Tanks

World of Tanks jest pierwszą i jedyną grą typu Free-To-Play MMO nastawioną na współpracę graczy,  przedstawiającą bitwy czołgów. Wraz z bardzo dobrą grafiką, gra oferuje ponad 180 modeli maszyn z USA, Niemiec, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii. Kazdy z nich odwzorowany jest w oparciu o prawdziwe dane, zgodnie z historią wojskowości. Swobodny system wiernych historycznie modyfikacji czołgów pozwala na przetestowanie każdej maszyny i dowolnego uzbrojenia. Bez względu na to czy wolisz szturmować na wroga lekkimi i zwrotnymi czołgami, używać dobrych w kazdych warunkach średnich maszyn, korzystać z dużej siły cięzkich czołgów, czy wcielić się w rolę snajpera korzystając z dział samobieżnych, każda jednostka ma swoje mocne strony i może być zabójczo skuteczna w rękach dobrego gracza. Ale być dobrym graczem nie oznacza jeszcze pewnego zwycięstwa! World of Tanks stawia na współpracę całej drużyny. Zwycięstwo jest osiągane przez łączenie umiejętności graczy, a każdy z nich ma do spełnienia określoną rolę na polu walki. Wymyśl własną strategię gry, stwórz niepowtarzalne "stalowe" imperium i pokaż siłę swoich czołgów!

Dołącz do World of Tanks:

http://worldoftanks.eu/registration/

O firmie Wargaming

Wargaming, firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku i przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. W chwili obecnej zatrudnia ponad 1000 pracowników w kluczowych regionach globu, czyli USA, Europie, Rosji, Azji i Australii. Obecne działania koncentrują się na serii wojennych gier MMO opartych na współpracy graczy, czyli World of Tanks, które przekroczyło właśnie próg 40 milionów graczy, World of Warplanes uznanej za jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów MMO roku 2012 oraz World of Warships opowiadającej o bitwach okrętów, zaplanowane na 2013 rok. W czerwcu 2012 Wargaming przedstawił osługę Wargaming.net, centrum wojennego uniwersum, które połączy gry poprzez portal www.wargaming.net.

Oficjalna strona internetowa firmy Wargaming:

www.wargaming.com