DOBRA GRA - dziś premiera nowych tytułów

"Dobra Gra" - już dziś rewolucyjna seria wydawnicza Techlandu wzbogaca się o kolejne nowości. Gracze mają niebywałą okazję nabyć bardzo dobre gry w niesamowicie niskiej cenie - 19,90 zł.

Gracze mają okazję poznać bajkowy świat "Coloropus", a także zagłębić się w dynamiczną strzelaninę lotniczą osadzoną  w realiach I i II wojny światowej - "Air Conflicts: Secret Wars".

Coloropus

Gracz musi pomóc sympatycznej, lecz dotkniętej dramatem ośmiornicy, która pewnego dnia utraciła swoją życiową miłość. Na drodze do odzyskania szczęścia czyha wiele niebezpieczeństwa i łamigłówek do rozwiązania. Akcja toczy się w ponad 40 podwodnych lokalizacjach. Gra za pomocą zabawy, doskonale rozwija zdolność logicznego myślenia, a animowane dialogi nie wymagają umiejętności czytania, dlatego "Coloropus" jest idealny nawet dla najmłodszych graczy.

DobraGra: Coloropus

DobraGra: Coloropus

Air Conflicts: Secret Wars

Air Conflicts to zręcznościowa symulacja działań lotniczych z czasów I i II wojny światowej. Gra wyróżnia się niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym środowiskiem. Unikalny silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny. Ogromną zaletą gry jest możliwość toczenia walk w 49 misjach bojowych z wykorzystaniem wiernie odwzorowanych samolotów z czasów największego konfliktu zbrojnego ludzkości. W trakcie rozgrywki gracz ma okazję zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych. Dodatkową atrakcją jest możliwość niszczenia oddziałów lądowych oraz okrętów przeciwnika. "Air Conflicts" Secret Wars" posiada też tryb multiplayer dla 8 graczy.

DobraGra: 2D ACSW

DobraGra: 2D ACSW

Nowe tytułu z serii "Dobra Gra" są już dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.


Zobacz również