DOBRA GRA w maju

Wydawnictwo Techland zatroszczyło się o to, aby wzbogacić kolekcję graczy o bogate wydanie "Drakensang: Dragon Edition" oraz zapewnić olbrzymią dawkę doskonałego humoru dzięki grze "A-Men". Obie produkcje  są dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii "Dobra Gra" pojawiły się już dziś na rynku. A-Men to gra logiczna z elementami zręcznościowymi stworzona przez polskiego dewelopera, krakowskie studio Bloober Team. Dzięki ich pomysłom gracz ma okazję przenieść się w świat opanowany przez A-droidy. Naszym zadaniem jest przejęcie kontroli nad armią i pokonanie jednostek wroga. Jest to idealna okazja, aby zmierzyć się ze wspaniałą przygodą, która jest jednak pełna  śmiercionośnych pułapek.  W grze dostępne są cztery światy, a każdy z nich składa się z  dziesięciu  poziomów, które są pełne zróżnicowanych wyzwań. Dysponujemy także postaciami posiadającymi unikalne zdolności. Całość osadzona jest w rozległym i bogatym świecie, zrealizowanym w przyjemnej dla oka grafice.

A-men

A-men

Drakensang: Dragon Edition to klasyczny RPG z widokiem TPP. Osadzona jest w realiach fantasy, w magicznej krainie o nazwie Aventuria. Zadaniem gracza jest eksplorowanie baśniowych miejsc, odkrywanie sekretów razem z własną drużyną, w której pojawiają się krasnoludy, potężni magowie, a także elfy i barbarzyńcy.  Jedną z większych zalet gry  jest bardzo rozbudowany i wciągający scenariusz, a także same dialogi i interakcje z mieszkańcami krainy. “Drakensang: Dragon Edition"  to bogate wydanie, które  zawiera trzy gry:  Drakensang the Dark Eye, Drakensang River of Time, Drakensang Phileassons Secret.

Drakensang

Drakensang

"Dobra Gra"  to  seria wydawnicza Techlandu, która  łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z  interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii.


Zobacz również