DRIV3R - wjechał do Polski!

Po trzech miesiącach podróży Driver 3 dociera wreszcie do Polski. Gra zawitała dzisiaj do polskich sklepów w nadzwyczajnie niskiej (jak na premierowe wydanie) cenie 49,90 zł.

Driv3r - screenshot z wersji PC

Driv3r - screenshot z wersji PC

W zachodniej Europie "Driver 3" w wersji na PC pojawił się już 18 marca tego roku. Nie wiadomo, dlaczego (być może ma coś z tym wspólnego stan polskich dróg) dotarcie rodzimej wersji zajęło aż trzy miesiące. Na szczęście polski wydawca gry - firma CD Projekt - postanowiła zrekompensować polskim graczom długi okres oczekiwania ustalając cenę gry na poziomie 49,90 zł (początkowo cenę gry ustalono na 129,90 zł).

Driv3r - screenshot z wersji PC

Driv3r - screenshot z wersji PC

"Driver 3" to kolejna odsłona bardzo popularnej gry, która łączy w sobie cechy gier akcji i wyścigów samochodowych. Wcielamy się w niej w bezkompromisowego policjanta nazwiskiem Tanner, którego zadaniem jest przeniknięcie do struktur przestępczych i zniszczenie ich od środka. Akcja trzeciej odsłony 'Drivera' przeniesie gracza na ulice trzech dużych miast - Miami, Nicei oraz Istambułu, których charakter i klimat zostały pieczołowicie odwzorowane. Podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części, Driver 3, oferuje graczowi jazdę wieloma różnymi pojazdami - samochodami, ciężarówkami, motocyklami, a nawet łodziami (łącznie ponad 70 doskonale odwzorowanych pojazdów).

Driv3r - screenshot z wersji PC

Driv3r - screenshot z wersji PC

Rozgrywkę umilą sekwencje filmowe (jest ich ponad 30), do których postaciom głosów użyczyli znani aktorzy: m.in. Mickey Rourke (Desperado II, Harry Angel), Ving Rhames (Mission Impossible 1 i 2, Pulp Fiction), Michelle Rodriguez (S.W.A.T., Resident Evil, Szybcy i Wściekli) oraz Michael Madsen (Kill Bill, Donnie Brasco, Wściekłe Psy).

Jeśli chcecie sprawdzić, co nowy "Driver" ma do zaoferowania, zapraszamy do pobrania zapowiedzi filmowej i dema gry. W wersji demonstracyjnej znajdziecie dwie misje - "Booby Trap" i "Tanner Escapes". Akcja pierwszej z nich rozgrywa się w Nicei, a drugiej w Istambule.

Plik do pobrania:

Driv3r Demo

Driv3r Trailer

Więcej informacji

Aktualizacja: 23 czerwca 2005 13:47

DRIV3R - dziś premiera

W dniu dzisiejszym do sklepów z grami komputerowymi w całym kraju trafiła trzecia część popularnej serii sensacyjnych gier komputerowych - "DRIV3R".

"Driv3r" (lub "Driver 3") wydany został w polskiej, kinowej wersji językowej i polską instrukcją. Wydaną na 5 CD grę wyceniono na 49,90 zł.


Zobacz również