DSL Speed 5.0 - przyspiesz neostradę

Połączenia internetowe korzystające z modemów DSL, takie jak na przykład neostrada, najczęściej nie są skonfigurowane optymalnie. Dlatego warto użyć programu DSL Speed 5.0 i zmusić łącze do pracy z maksymalną wydajnością.

DSL Speed 5.0 - przyspiesz neostradę

DSL Speed 5.0

Modemy i połączenia DSL konfiguruje się prosto. Mało kto jest jednak świadom, że aby maksymalnie wykorzystać możliwości łącza, a więc osiągnąć najwyższą prędkość transferu i najniższe opóźnienia, należy właściwie ustawić jego parametry. Konfiguruje się na przykład wielkość MTU, czyli maksymalny rozmiar przekazywanego pakietu.

Program DSL Speed 5.0 zrobi to za ciebie automatycznie. Aplikacja wyposażona jest w zaawansowane opcje optymalizacji oraz w mechanizm przywracania ustawień. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić aby z niej skorzystać jest bezpośrednie połączenie z Internetem, a więc poprzez modem USB, a nie przez router.

Program kosztuje prawie 25$ i nie wygląda najładniej, zanim więc zdecydujesz się na zakup warto wypróbować wersję testową oraz przyjrzeć się alternatywom, na przykład programowi cfosSpeed.

Pobierz: DSL Speed 5.0

Informacja: www.dsl-speed.org