DV520T - niedroga minikamera Musteka

DV520T to oznaczenie nowej kamery cyfrowej Musteka. Urządzenie, które pozwala na rejestrację filmów VGA oraz robienie zdjęć w rozdzielczości 3264 x 2448 pikseli, charakteryzuje się przystępną ceną.

David Ficken z firmy Mustek podkreśla, że nowa miniaturowa kamera jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą być zawsze przygotowane na nadarzające się ciekawe sytuacje. Dzięki niej będą je mogli w prosty sposób zarejestrować i np. umieścić w serwisie Youtube.com.

Model DV520T wyposażono w ponad 5-megapikselowy sensor CMOS. Urządzenie potrafi nagrywać filmy MPEG4 (z dźwiękiem) w rozdzielczości VGA z prędkością sięgającą 30 klatek na sekundę oraz robić zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 3264 x 2448 pikseli. Użytkownik będzie też mógł skorzystać z funkcji dyktafonu oraz posłuchać muzyki (wbudowany odtwarzacz MP3).

Mustek DV520T

Mustek DV520T

Kamera oferuje 64-megabajtową pamięć wewnętrzną z możliwością jej rozbudowy poprzez karty SD (do 2 GB) oraz umożliwia podłączenie do telewizora (wyjście AV). Warto też wspomnieć o odchylanym i obracanym 2-calowym wyświetlaczu, 8-krotnym zoomie cyfrowym (brak zoomu optycznego), cyfrowej stabilizacji obrazu, służącym do komunikacji z komputerem złączu USB 2.0, oprogramowaniu Video Magic i Ulead Photo Express oraz możliwości wykorzystania urządzenia jako kamery internetowej.

DV520T została wyceniona na 129 USD.

Strona producenta.