DVD Copy 2 obrasta w złoto i platynę

Kolejna wersja doskonałego narzędzia do kopiowania niezabezpieczonych nośników DVD i CD pojawi się wkrótce w ofercie firmy Intervideo. Program DVD Copy 2 zostanie wprowadzony na rynek w dwóch edycjach – Gold oraz Platinum.

Według przedstawicieli Intervideo, w porównaniu do poprzednich edycji uzyskano wzrost prędkości kopiowania o blisko 25 %, a także położono większy nacisk na udostępnienie dużej liczby opcji dla użytkowników samodzielnie tworzących spersonalizowane materiały na nośnikach DVD. Wydajność oprogramowania zwiększa dodatkowo technologia DirectBurn, która umożliwia bezpośrednie kopiowanie płyty na czysty nośnik, bez potrzeby buforowania zawartości na twardym dysku komputera. Na uwagę zasługuje również unikalna funkcja DVD Merging, która pozwala umieszczać na nośniku DVD materiały z różnych źródeł, zaopatrując je automatycznie w wygodny system nawigacji.

Proces kopiowania w DVD Copy 2 odbywa się w trzech etapach: użytkownik wybiera nośnik źródłowy, nośnik docelowy (CD-R/RW, DVD+/-R/RW/-RAM) oraz format wynikowy (DVD, VCD, SVCD, DivX, M-DVD). Funkcja Autofit, która aktywuje się po naciśnięciu przycisku Burn, automatycznie dopasowuje stopień kompresji, w zależności od wybranego formatu wynikowego. Dzięki temu możliwa jest przykładowo kompresja filmu z dwuwarstwowego nośnika DVD na jednowarstwowy oraz umieszczenie filmu DVD na pojedynczej płycie CD w formacie DivX.

DVD Copy 2 współpracuje z systemami operacyjnymi Windows 2000 oraz XP i kosztuje 49,95 USD w wersji Gold, (która nie posiada opcji DVD Merging i konwertowania do formatu DivX) oraz 79,95 w pełnej wersji Platinum.

Więcej informacji: http://www.intervideo.com


Zobacz również