DVD na pełnym ekranie

Full Screen Player 0.3.1 to darmowy i intuicyjny odtwarzacz filmów DVD. Dzięki przezroczystemu menu możemy oglądać obraz nawet wtedy, gdy dokonujemy skomplikowanej konfiguracji wyświetlania. Dużą zaletą jest obsługa listy odtwarzania oraz opcja wyłączenia komputera po zakończeniu projekcji.

Program posiada standardowe funkcje, które są niezbędne do odtwarzania plików w formacie DVD, avi, mpeg, mpeg2, divx, asf, wmv lub VideoCD. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, na obrazie ukazują się ikony do sterowania odtwarzaniem, przejściem do trybu pełnoekranowego oraz podglądem listy odtwarzania.

Menu jest bardzo intuicyjne, a przy tym nie przeszkadza w oglądaniu filmu, nawet jeżeli otwieramy największą zakładkę. Taką funkcjonalność aplikacja zawdzięcza przezroczystym elementom menu i ich automatycznemu ukrywaniu. Dodatkowo po lewej stronie mamy dostępny pasek kontrolujący głośność, a po prawej powiększający obraz.

Dzięki aplikacji możemy stworzyć listę filmów, która ma zostać odtworzona (aplikacja pozwala korzystać z już gotowych zestawień MLS(Main, VideoCD), BSL(bsplayer), LST(RadLight), LAP(Light Alloy), MU3, PLS.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również