DVD z Memory Stick

Koncern Sony zapowiedział na 1 marca wprowadzenie do sprzedaży stacjonarnego odtwarzacza DVD z wbudowanym slotem umożliwiającym korzystanie z kart pamięci Flash Memory Stick.

Koncern Sony zapowiedział na 1 marca wprowadzenie do sprzedaży stacjonarnego odtwarzacza DVD z wbudowanym slotem umożliwiającym korzystanie z kart pamięci Flash Memory Stick. Zdaniem przedstawicieli firmy, będzie to świetne rozwiązanie dla posiadaczy cyfrowych aparatów fotograficznych lub kamer wideo zapisujących zdjęcia i obraz na tych nośnikach. Będą oni mogli wykorzystać odtwarzacz do wygodnego przeglądania zarejestrowanych na MS fotografii i filmów. Najpopularniejszymi aparatami i kamerami, korzystającymi z tych kart, są produkowane przez Sony "Cyber-shot" oraz "Handycam".

DVP-F41MS będzie również bez problemu odtwarzał płyty CD, CD-RW (również zawierające pliki graficzne i MP3) oraz, oczywiście, DVD i DVD-RW. Urządzenie poradzi sobie również z muzyką zapisaną w formacie ATRAC3, zapisaną na nośnikach MagicGate Memory Stick. Według przedstawicieli Sony, za odtwarzacz trzeba będzie zapłacić ok. 320 USD.


Zobacz również