Danai Gurira powróci jako Okoye - nowy serial Marvela

Okoye, bohaterka filmu "Czarna Pantera" dostanie swoją kontynuację w serialu rozgrywającym się w Wakandzie. Nowa produkcja pojawi się na Disney Plus.

Uniwersum Marvela stale się rozrasta, a dowodem na to jest chociażby szeroka lista premier produkcji Marvel Studios zaplanowanych na ten rok. Wygląda na to, że producenci nie zamierzają spocząć na laurach i dbają o to, by fani mieli co oglądać. Okazuje się, że na najbliższy czas twórcy planują rozszerzyć kolekcję o serial rozgrywający się w Wakandzie, gdzie jedną z postaci, które zobaczymy to Okoye.

Danai Gurira powróci jako Okoye - nowy serial Marvela

Okoye, a właściwie Dora Milaje jest przywódczynią sił zbrojnych oraz wywiadu Wakandy. W tę rolę w filmie "Czarna Pantera" wcieliła się Danai Guriry. Jak się okazuje, aktorka wystąpi nie tylko w nadchodzącej drugiej części "Czarnej Pantery", ale także w nowym serialu Disney Plus, który ma opowiadać historię jednej z postaci uniwersum Marvela. Chodzą pogłoski, że może chodzić właśnie o samą Okoye, jednak te plotki nie zostały jeszcze potwierdzenia.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat nowego serialu. Trzymamy mocno kciuki, by plotka okazała się prawdą i by to właśnie Okoye dostała własną rozbudowaną historię. Mimo wszystko, nie można powiedzieć, żeby Danai Gurira nie miała pełnych rąk roboty, wiadomo w końcu, że 8 lipca 2022 roku pojawi się film z jej udziałem, a mowa dokładniej o "Black Panther: Wakanda Forever".