Danai Gurira powróci jako Okoye - nowy serial Marvela

Okoye, bohaterka filmu "Czarna Pantera" dostanie swoją kontynuację w serialu rozgrywającym się w Wakandzie. Nowa produkcja pojawi się na Disney Plus.

Uniwersum Marvela stale się rozrasta, a dowodem na to jest chociażby szeroka lista premier produkcji Marvel Studios zaplanowanych na ten rok. Wygląda na to, że producenci nie zamierzają spocząć na laurach i dbają o to, by fani mieli co oglądać. Okazuje się, że na najbliższy czas twórcy planują rozszerzyć kolekcję o serial rozgrywający się w Wakandzie, gdzie jedną z postaci, które zobaczymy to Okoye.

Danai Gurira powróci jako Okoye - nowy serial Marvela

Okoye, a właściwie Dora Milaje jest przywódczynią sił zbrojnych oraz wywiadu Wakandy. W tę rolę w filmie "Czarna Pantera" wcieliła się Danai Guriry. Jak się okazuje, aktorka wystąpi nie tylko w nadchodzącej drugiej części "Czarnej Pantery", ale także w nowym serialu Disney Plus, który ma opowiadać historię jednej z postaci uniwersum Marvela. Chodzą pogłoski, że może chodzić właśnie o samą Okoye, jednak te plotki nie zostały jeszcze potwierdzenia.

Zobacz również:

  • Stranger Things - w oczekiwaniu na 4 sezon serialu Netflixa [Aktualizacja 27.07.2021]
  • Spider-Man: No Way Home - przecieki, plotki, oficjalne informacje [20.07.2021]

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat nowego serialu. Trzymamy mocno kciuki, by plotka okazała się prawdą i by to właśnie Okoye dostała własną rozbudowaną historię. Mimo wszystko, nie można powiedzieć, żeby Danai Gurira nie miała pełnych rąk roboty, wiadomo w końcu, że 8 lipca 2022 roku pojawi się film z jej udziałem, a mowa dokładniej o "Black Panther: Wakanda Forever".