Dance Central 2 i nowe utwory Rihanny

W sam raz na karnawałowe szaleństwa, do i tak już długiej listy przebojów światowej klasy wykonawców Dance Central 2, dołączają nowe utwory. Od dzisiaj, 20 grudnia, trzy nowe przeboje niekwestionowanej królowej pop i R&B - Rihanny - będą dostępne do pobrania do gry Dance Central 2 z Rynku Xbox LIVE w cenie 240 punktów Microsoft każda.

Piosenki można również zakupić taniej w formie pakietu, za jedyne 640 punktów. Utwory pochodzą z wydanego w 2010 roku, piątego studyjnego albumu Rihanny - LOUD - wśród nich "What’s My Name?" z gościnnym występem Drake’a, "S&M" oraz "Only Girl (in the World)". Piosenki te, dołączą do przebojowego "Rude Boy" z playlisty Dance Central 2, "Pon de Replay" dostępnej w pierwszej części Dance Central oraz dodatkowego utworu "Disturbia".

Przeboje Rihanny zasilą zawierającą już ponad 100 hitów bazę piosenek do gry Dance Central 2, zawartych na płycie z grą, przeniesionych z pierwszej części Dance Central i dostępnych do pobrania z Rynku Xbox LIVE, zawierającego również dodane niedawno przeboje Lady Gagi.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

- informacja prasowa


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: