Dane w zegarku

Firma Perfect Price LLC wprowadza na polski rynek urządzenie Power Disk Watch, będące połączeniem nośnika pamięci flash ze stylowym zegarkiem na rękę, komunikującym się z komputerem za pośrednictwem złącza USB.

Power Disk Watch został opatentowany w USA i wprowadzony na tamtejszy rynek pod koniec roku 2002. Dzięki niemu przydatne pliki mogą być zawsze pod ręką. Pojemność pamięci do 256 MB gwarantuje możliwość zapisania grafiki, podręcznych programów narzędziowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji w programach Flash czy Power Point, plików dźwiękowych etc.

Power Disk Watch jest urządzeniem typu Plug and Play - dzięki temu po podłączeniu do komputera, system pokazuje urządzenie jako dodatkowy dysk twardy. W komplecie znajduje się instrukcja obsługi, kabel USB do połączenia z komputerem, płyta ze sterownikami do starszych wersji systemu (Windows 95). Power Disk Watch działa bez sterowników w Windows 98/ME/2000/XP, Mac OS 9.x/Mac OS X oraz Linux 2.4.x. Urządzenie będzie sprzedawane w cenie od 280 zł.


Zobacz również