Dark Messiah of Might and Magic dla kolekcjonerów

Premiera Dark Messiah of Might & Magic, gry akcji z elementami RPG od Arkane Studios, coraz bliżej. Produkt zostanie wydany przez Ubisoft. Firma właśnie ogłosiła zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Dark Messiah of Might and Magic dla kolekcjonerów
Na wszystkich graczy oczekujących czegoś więcej niż tylko pudełka z grą, czekać będzie sporo atrakcji. Oto spis dodatków, które otrzymają nabywcy unikatowej wersji:

- dodatkowy skin do trybu multiplayer.

- cztery ekskluzywne rodzaje broni do trybu single player.

- 26-minutowy film dokumentalny, ukazujący proces developingu gry.

- Ścieżka dźwiękowa na osobnej płycie.

- Papierowa mapa świata Dark Messiah of Might and Magic.

- Wersja demonstracyjna Heroes of Might & Magic V.

Nieco niepokoić może punkt mówiący o "czterech dodatkowych broniach". Tych, którzy nie zamierzają nabyć edycji kolekcjonerskiej uspokajamy - tytuł ma zaoferować kilkadziesiąt rodzajów środków zagłady, nieobecność czterech nie wpłynie znacząco na rozgrywkę.

Przypominamy, że Dark Messiah of Might and Magic będzie pierwszoosobową grą akcji z elementami RPG. Fabuła opowiada o młodym bohaterze imieniem Sareth, który po ciężkim treningu walki i woli musi pokonać Mrocznego Mesjasza, uciskającego krainę Ashan.

Całość jest tworzona na ulepszonym silniku Source Engine (Half-Life 2). W trybie multiplayer będzie w nim mogło wziąć udział do 32 graczy jednocześnie. Oficjalna strona gry pod tym adresem.