Dark Messiah of Might and Magic gotowe

W ostatnich dniach, po sieci krążyły plotki, że produkt Dark Messiah of Might and Magic osiągnął już "złoty" status i powędrował do tłoczni. Firma Ubisoft, będąca wydawcą gry, właśnie potwierdziła owe doniesienia. Amerykańska premiera programu nastąpi już za niespełna dwa tygodnie!

Dark Messiah of Might and Magic gotowe
Dark Messiah of Might and Magic to widowiskowa gra akcji osadzona w świecie serii Might & Magic.

Gracz wciela się w Saretha - młodego bohatera wyszkolonego we władaniu potężną magią i orężem. Jego zadaniem jest stawienie czoła Mrocznemu Mesjaszowi władającemu krainą Ashan.

Produkcja w pełni wykorzystuje moc ulepszonego silnika Half-Life 2. Zapewnia to niesamowite doznania wizualne i ogromne możliwości interakcji z otoczeniem.

Autorzy zafundowali graczom 12-poziomowy tryb singleplayer oraz niezwykle rozbudowany, umożliwiający jednoczesną rozgrywkę aż 32 osób, tryb multiplayer. Będzie gorąco!

Przypominamy, że polskim dystrybutorem jest firma CD Projekt. Premiera gry planowana jest na 9 listopada bieżącego roku. Nabywca będzie miał do wyboru dwie wersje językowe: polską kinową (oryginalna ścieżka dźwiękowa i polskie napisy) oraz oryginalną angielską. Sugerowana cena produktu wyniesie 99.90 złotych.