Dark Souls - świeżutkie screeny prosto z GamesCom

Wszystkich oczekujących nadejścia, już teraz przepięknie wyglądającego Dark Souls, zapewne ucieszy fakt, że na oficjalnym facebookowym profilu gry właśnie pojawiło się wiele, nowych, ciekawych screenów.

Tym razem prócz brutalnych i zapowiadających się niezwykle krwiście (czyli to co tygryski lubią najbardziej) starć możemy podziwiać nieco bliżej kreację samego bohatera. Nie wiem jak was, ale mnie ten element rozgrywki zawsze niezwykle interesuje.

Już po pierwszych z brzegu screenach widać, że możliwości "kustomizacji" naszego herosa, będzie znacznie więcej niż w Demon's Souls. Nie muszę chyba pisać o znacznie podrasowanej stronie wizualnej? Tak czy inaczej czas ostrzyć zęby, bo szykuje się nam kolejny mięsisty produkt.

Zobacz również:

  • Nowe gry w Xbox Game Pass. Gratka dla fanów Dark Souls
  • Jak będzie wyglądał Windows 11? Widać, że to projekt na szybko [Aktualizacja]
Dark Souls - świeżutkie screeny prosto z GamesCom

Dark Souls - nowe screeny już w serwisie Facebook

Nieprzespane tygodnie gwarantowane. Ciekawe czy wbrew powszechnej obecnie modzie obniżania poziomu rozgrywki, From Software ponownie tak bardzo złoi nam skóry? Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do oficjalnej galerii oraz... do naszej zapowiedzi Dark Souls.

Dark Souls pojawi się w Stanach już 4 października, na PALowską wersję przyjdzie nam poczekać zaledwie 3 dni dłużej. Przewidziane platformy to oczywiście Xbox 360 i PS3.