DarkStar One na rynku

Gotowy by przeżyć kosmiczną przygodę? Nic trudnego, na rynku pojawił się już najnowszy symulator kosmiczny DarkStar One. Produkt kosztuje jedynie 79,90 złotych i został wydany w polskiej wersji językowej z napisami.

DarkStar One na rynku
Darkstar One to symulator kosmiczny, którego akcja przeniesie was do futurystycznej, zniszczonej wojną galaktyki. Tłem wydarzeń jest konflikt pomiędzy usiłującą zaprowadzić ład Wielką Radą a buntowniczą społecznością Thul.

Gracz wcieli się w rolę młodego pilota imieniem Kayron Jarvis. Bohater został uwikłany w intrygę, która prowadzi do kolejnego wielkiego konfliktu. Jakby tego było mało, czeka na niego jeszcze zagadka śmierci ojca i sekretów jakie ukrywał...

Główną zaletą gry jest ogromna swoboda działań jaką umożliwili autorzy. Świat Darkstar One jest gigantyczny, sam tylko główny wątek zaoferuje ponad czterysta układów słonecznych i tysiące planet gotowych do eksploatacji.

Nic dziwnego, że w tak rozbudowanym uniwersum jest masa rzeczy do zrobienia - czekają na Was liczne zadania: ściganie bandytów, piractwo, przemycanie rozmaitych towarów, handel i wiele innych.

Strona gry znajduje się pod tym adresem.