DarkStar One w trakcie lokalizacji

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Ascaron Entertainment w Polsce, poinformowała, że trwa proces lokalizacyjny gry DarkStar One. Tytuł pochodzi ze studia Ascaron odpowiedzialnego za takie hity jak Sacred czy Port Royale.

DarkStar One w trakcie lokalizacji
Darkstar One to symulator kosmiczny, którego fabuła osadzona jest w futurystycznym, zniszczonym wojną świecie. Tłem wydarzeń jest konflikt pomiędzy usiłującą zaprowadzić ład Wielką Radą a buntowniczą społecznością Thul.

Gracz wcieli się w rolę młodego pilota imieniem Kayron Jarvis. Bohater rzucony został w wir wydarzeń, które prowadzą do kolejnego wielkiego konfliktu. Co więcej, czeka na niego zagadka śmierci ojca i sekretów jakie ten ukrywał...

Główną zaletą gry jest ogromna swoboda działań jaką umożliwili autorzy. Świat Darkstar One jest ogromny, sam tylko główny wątek zaoferuje ponad czterysta układów słonecznych i tysiące planet gotowych by je odwiedzić.

Nic dziwnego, że w tak rozbudowanym świecie znajdzie się mnóstwo pracy - czekają na Was liczne zadania: ściganie bandytów, piractwo, przemycanie rozmaitych towarów, handel i wiele innych.

Zainteresowani? Zapraszamy na oficjalną stronę gry. Produkt trafi do sprzedaży we wrześniu, w przystępnej cenie 79,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami. W chwili obecnej trwają prace nad polskim demem gry.